Pokój dziecięcy urządzony na lata – da się?

Wbrew pozorom, urządzenie pokoju dziecka może okazać się znacznie trudniejsze, niż urządzenie salonu czy kuchni. Upodobania dziecka to jedna, Twoje finanse to druga, zaś mnogość produktów na rynku to trzecia kwestia, którą koniecznie musisz wziąć pod uwagę. Jeżeli któraś z Twoich decyzji będzie zła, jej konsekwencje mogą się za Tobą ciągnąć latami. Przecież ot tak nie zmienisz od razu kolorowych ścian z bohaterami kreskówek lub nie wymienisz mebli z motywami księżniczek, o które prosiła Cię Twoja córka, pomimo tego, że już dawno jej się znudziły. Jeżeli chcesz urządzić pokój mądrze, jest na to jedna rada – wybierz neutralne meble dla dziewczynki lub dla chłopca, które posłużą mu na lata. Upodobania malucha dopełnij zaś dodatkami, które w każdej chwili za małe pieniądze będziesz mogła wymienić.

Białe meble strzałem w dziesiątkę

Jeżeli szukasz uniwersalnego rozwiązania, które pozwoli Ci zaspokoić potrzeby dziecka, dając mu jednocześnie możliwość wyboru dodatków, postaw na białe meble. Wbrew pozorom biel pasuje zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki, dzięki czemu możesz sprawić rodzeństwu podobne meble, które pozwolą ozdobić pokój każdemu z osobna. Biały kolor jest z producentami mebli od wielu lat i nikomu się jeszcze nie znudził. Jego uniwersalność jest tylko jedną z licznych zalet, jakie posiada.

Co jeszcze mogą dać białe meble?

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, kiedy zmuszona będziesz wymienić meble dziecięce na bardziej młodzieżowe? Zapewne nie. Podpowiemy Ci, jak sprawić, aby ten czas nie musiał nastąpić zbyt szybko. Wystarczy, że kupisz białe, uniwersalne meble, które będą pasowały zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Zapewniamy Cię, że posłużą one Twojemu dziecku nawet w czasach szkolnych. Co więcej – poza szafami i komodami, możesz kupić specjalne łóżka, biurka i krzesła, które będą rosły wraz z dzieckiem. Jedyne, co będziesz w pewnym momencie musiała wymienić to materac do łóżka (niestety tego nie da się uniknąć, materac nie rośnie wraz z Twoją pociechą). Zaskoczona takim rozwiązaniem?

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *