Przytulny pokój dla córeczki

Jesteś na etapie urządzania królestwa dla małej księżniczki? Zastanawiasz się, jakie meble dla dziewczynki i dodatki wybrać, aby pokój miał charakter ponadczasowy, a jednocześnie był niezwykle przytulny? Chciałabyś, żeby Twoja córka czuła się w nim komfortowo i bezpiecznie? Doskonale trafiłaś, bowiem w dzisiejszym artykule chcemy Cię przekonać do tego, że białe meble mogą sprawić, iż pokój małej księżniczki nabierze innego wymiaru.

Białe meble – uniwersalnym rozwiązaniem

Wielokrotnie w naszych artykułach poruszaliśmy temat białych mebli. Nie dlatego, że tylko takie możecie odnaleźć w naszym sklepie (o oczywiście to nie jest prawdą), ale dlatego, że uważamy, iż kolor ten jest ponadczasowy, dzięki czemu doskonale wpasuje się w każdą aranżację, dzięki czemu meble będą służyły Wam wiele lat.

Zastanawiasz się nad tym, czy kolor ten nie sprawi, że pokój maluszka stanie się zimny? Nic bardziej mylnego. Nie wiem czy wiesz, ale biel doskonale współgra z innymi kolorami. Możesz ją połączyć praktycznie ze wszystkim, co sprawia, że nie tylko w każdej chwili możesz zmienić aranżację dziecięcego pokoiku, ale przede wszystkim to, że możesz stworzyć przytulne miejsce, z którego Twoje dziecko nie będzie chciało wychodzić.

Łączenie materiałów dobrym wyborem

Nadal boisz się białych mebli? Nie wiesz, czy jest to dobry pomysł. Jeżeli nie przekonaliśmy Cię do ich uniwersalności, może zastanów się nad zestawieniem bieli z innymi naturalnymi materiałami, które odrobinę ocieplą wizerunek surowości łóżka czy komody. Ciepłe, naturalne kolory drewna sprawią, że białe meble będą wyglądały zupełnie inaczej, jednakże na tyle uniwersalnie, że bez problemu będziesz mogła nadal wprowadzić kolorowe dodatki, które ocieplą całe wnętrze.

Poza ciepłym drewnem, warto pokusić się o odrobinę szaleństwa i wybrać meble dla dziewczynki, które będą posiadały dodatki w postaci tattanu lub wiklin. Zestawienie tych materiałów z bielą sprawi, że pokój małej księżniczki nabierze zupełnie innego wymiaru.

Tak naprawdę wystarczy odrobina wyobraźni, a z białych mebli i kolorowych dodatków możesz stworzyć coś pięknego, co będzie się podobało nie tylko Tobie, ale również Twojej rodzinie i przyjaciołom. Najważniejsze jednak, aby aranżacja podobała się dziecku, dla którego została stworzona.

Tagged ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *